اخبار برترین ها
بدون عکس سایت عنوان
۹ عاملی که شما را به آرزوهایتان می رساند

پژوهش‌ها نشان می‌دهد، بالاترین میزان حقوق دریافتی متعلق به افراد تحصیل‌کرده یا دارای دانش و مهارت است. یک فرد تحصیل‌کرده با دانش، بینش و آگاهی نسبت به زمینه‌ی کاری خود، از روندها و تغییرات آن مطلع است؛ بنابراین آموزش مسئله‌ای است که در طول زندگی باید همواره مورد توجه قرار بگیرد.

بدون عکس سایت عنوان
۱۰ غذای کم کالری برای خوش اندام شدن

آن هایی که فکر می کنند غذای سالم مزخرف، خسته کننده، بی مزه و ناخوشایند است در اشتباه هستند. بگذارید آماده کردن چند غذای خوشمزه را به شما بیاموزیم که کمک می کنند طرز فکرتان را تغییر دهید.

بدون عکس سایت عنوان
بازارهای محلی دبی؛ خریدی متفاوت در شهری لوکس

در این مطلب می خواهیم به روزبازارها و بازارهای محلی شهر برویم و بیشتر با مردمان اقشار متوسط جامعه برخورد داشته باشیم و کشف کنیم که هزینه ی خرید در این گونه بازارها چقدر با مراکز خرید لوکس فرق دارد.

بدون عکس سایت عنوان
ست های شیک زنانه، مخصوص میهمانی

اغلب افراد در انتخاب لباسی که مناسب آنها باشد و چگونگی ست کردن شان دچار سردرگمی می شوند. ست کردن لباس می تواند تبدیل به یک معضل شود از آن جهت که در انتخاب لباس، نه تنها بحث زیبایی بلکه بحث راحتی نیز اهمیت می یابد.

بدون عکس سایت عنوان
اشتباهات رایج در شستشوی صورت

شستن صورت از آن دسته کارهایی است که هر فردی در ابتدای صبح یا در طول روز آن را انجام می‌دهد و فرقی هم نمی‌کند که دارای چه سن و سال و جنسیتی باشد. نکته مهم این است که اشتباه در این مسئله می‌تواند، زیبایی پوست و چهره شما را کاهش دهد.

بدون عکس سایت عنوان
عسکری بازهم سرمربی تیم ملی تکواندو شد

فریبرز عسکری به عنوان سرمربی تیم ملی تکواندو در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی انتخاب شد.

بدون عکس سایت عنوان
تعیین مسیر با تی‌شرت هوشمند

یک شرکت هندی به نام Broadcast Wearables موفق به طراحی و تولید یک تی‌شرت ردیاب سلامت شده که مجهز به سیستم مسیریابی است.

بدون عکس سایت عنوان
فراخوان «یوسا» علیه «ترامپ»

«ماریو بارگاس یوسا» رمان‌نویس پرویی برنده نوبل ادبیات که در سیاست و روزنامه‌نگاری هم سابقه‌ای طولانی دارد، تمام اسپانیولی‌زبان‌ها را به اتحاد علیه «دونالد ترامپ» ترغیب کرد.

بدون عکس سایت عنوان
ارائه مجوز احداث مجتمع تجاری در دل بازار تهران

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران گفت: سازمان میراث فرهنگی مجوز احداث یک مجتمع تجاری در دل بازار تهران را ارائه کرده است.

بدون عکس سایت عنوان
واریز یارانه با چاشنی جدید

هفتاد و دومین مرحله از یارانه‌های نقدی حدود ۷۷ میلیون نفر در آستانه پرداخت قرار گرفته است. در حالی هر ماه می‌تواند زمانی برای عدم واریز یارانه تعدادی باشد که ظاهرا فرمول تازه‌ای برای کاهش حجم یارانه‌بگیران در دستور کار قرار گرفته و معیارها متفاوت از قبل خواهد بود.

بدون عکس سایت عنوان
استیضاح وزیر راه به هیأت رئیسه مجلس نرسیده

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که گزارش کمیسیون عمران در مورد استیضاح وزیر راه هنوز به هیأت رئیسه مجلس ارائه نشده است.